Lietuvos asociacija "Gimnastika visiems"
Projektas Judėjimo džiaugsmas su "Gimnastika visiems" bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas

Lietuvos gimnastiados

Sportininkai, siekiantys aukštų sportinių rezultatų ir rekordų savo sportinės veiklos pagrindiniu tikslu laiko dalyvavimą Olimpinėse žaidynėse , o viršūne – Olimpinius medalius.

Gimnastika visiems vienija žmones, kurie mankštinasi ne dėl rekordų , bet  sveikatos labui,  judėjimo džiaugsmui. Jie taip pat turi savo tikslų ir siekių. Vienas jų – tai kas ketveri metai vykstančios pasaulio gimnastiados, kurios apjungia visus tuos, kurie mankštinasi pagal muziką ir vadovaujasi gimnastikos pagrindų mokykla ar pratimus atlieka šokdami. Tai gimnastika, kurioje neskaičiuojamos klaidos, nerašomi balai, tai gimnastika, kurios devizas – išradingumas, džiaugsmas ir draugystė. Pasaulio gimnastiadų metu įvairiausio amžiaus ir įvairaus pasirengimo sportuotojai miestų aikštėse ir parkų skveruose, mokyklų salėse, stadionuose, teatrų, koncertų, kongresų ar parodų rūmų scenose demonstruoja gimnastikos pratimus - apimančia sportinės, meninės, estetinės, ritminės gimnastikos elementus, akrobatiką, šuolius ant batuto, cirką, pantomimą, klasikinį, modernų, džiazinį, gatvės, folklorinį, estradinį, sportinį šokį, liaudies žaidimus ir kt. Ši stilių ir fantazijos laisvė susiliejusi į vieną nepakartojamą visumą  atidarymo ir uždarymo ceremonijose,  kur vienu metu pasirodo tūkstančiai žmonių. 

Pasaulio gimnastiados tęsiasi savaitę laiko ir jose dalyvauja apie 25000 žmonių. Kiekvienas šios šventės dalyvis jaučiasi svarbus ir laukiamas, kiekvienas išsiveža daugybę naujų įspūdžių, įkvėpimo naujiems darbams.

2020 m. numatoma surengti jau XI Lietuvos gimnastiadą.