Lietuvos asociacija "Gimnastika visiems"
Projektas Judėjimo džiaugsmas su "Gimnastika visiems" bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas

 

XII GIMNASTIADA Kaune - 2024 m. gegužės 18 d.

2024 m. gegužės 18 d. Kaune Lietuvos asociacija „Gimnastika visiems“ sukvietė gimnastikos bei šokio entuziastus į šokiu, muzikos skambesiu ir pavasario dvelksmu alsuojančią šventę XII–ają LIETUVOS GIMNASTIADĄ. Tai vienas spalvingiausių, nuotaikingiausių ir gražiausių sporto renginių, skirtų tiek jaunam, tiek ir vyresnio amžiaus dalyviui, į kurį susirenka įvairių šalies miestų ir miestelių šokių, aerobikos, gimnastikos kolektyvai, žiūrovus stebinantys išradingumu, kūrybingumu,  meistriškumu ir dovanojantys puikias emocijas bei gerą nuotaiką.

Šiemet vykusi gimnastiada Lietuvoje organizuojama jau dvyliktą kartą. Vykdant renginį stengiamasi į jį įtraukti vietos bendruomenę, todėl kiekvienais metais Lietuvos GIMNASTIADA organizuojama vis kitame mieste. Kaune paskutinį kartą šis renginys buvo organizuotas 2008 m. Todėl ypatingai džiaugiamės, kad šiais metais „XII-ają Lietuvos Gimnastiadą“ palaikė ir remė Kauno miesto savivaldybė iš projektų atrankos ir finansavimo programos „Iniciatyvos Kaunui“ srities „Kaunas sportui – sportas Kaunui“ projektų todėl XII – oji Gimnastiada buvo pavadinta: „XII-oji Lietuvos gimnastiada skirta šokančiam Kaunui!“

Iškilmingą renginio atidarymą miesto gyventojai ir svečiai galėjo išvysti vienoje gražiausioje Kauno Vienybės aikštėje. Sveikinimo žodžius tarė Kauno miesto savivaldybės tarybos narys, Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Gediminas Vasiliauskas, Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ prezidentas Nerijus Masiulis. Sveikinimo laišką visiems renginio dalyviams ir organizatoriams atsiuntė Lietuvos Gimnastikos prezidentas Algimantas Gudiškis, kuriame rašė: „Lai ši sporto šventė išliks ilgam kauniečių ir miesto svečių širdyse. Nuoširdus AČIŪ Jums visiems už kūrybingą, nenuilstamą ir taip reikalingą žmonėms darbą bei veiklą. ESATE NUOSTABŪS, ŠAUNUOLĖS IR ŠAUNUOLIAI!!!“. 

Atidaryme buvo pristatytas 2024 m. LAGV jungtinis šokis kurio autorės Neringa Staškūnienė ir Goda Kinderevičiūtė, jį šoko Šokio kolektyvas „Laisvė“, GK „Fortūna“ ir gimnastikos centras „GymLand“. Žiūrovai ir dalyviai buvo pakviesti kartu išmokti šokti Pasaulio gimnastikos federacijos (F.I.G.) valdybos nario japono Araki Tatsuo sukurtą gimnastikos visiems pratimą, kurį šoka visuose žemynuose. Vėliau renginio konkursinė programa persikėlė į Vytauto Didžiojo universiteto Didžiąją salę, kur visi dalyviai buvo pasveikinti Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatės, etnologės, lietuvių liaudies folkloro dainininkės Veronikos Povilionienės ir Veronikos anūko 1-osios Kauno muzikos mokyklos mokinio daugkartinio tarptautinių konkursų laureato akordeonisto Tito Kazakevičiaus.

Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“ (LAGV) prezidentė Vilma Povilionienė nuoširdžiai dėkoja Kauno miesto savivaldybei už paramą ir suteiktas puikias sąlygas sklandžiam festivalio vykdymui, o vadovams dėkoja, atvežusiems savo grupes į Kauną daugiau nei 500 dalyvių iš Vilniaus, Kauno, Kėdainių, Gargždų, Alytaus bei kitų miestų ir rajonų. Įspūdingoje programoje – beveik pusė šimto konkursinių pasirodymų iš daugiau nei trisdešimties įvairių klubų, studijų ar bendrojo ugdymo įstaigų.

Nė vienas dalyvis iš renginio neišėjo be dovanų! O absoliutus konkurso laimėtojas - Kauno "Saulės" gimnazijos kolektyvas (šokis "Einam šokt, vadovės D.Brazauskienė, O.Smirnovienė, G.Taurinskaitė) iškovojo kelialapį į World Gym for Life Challenge 2025 Lisabonoje (Portugalija)!

Renginys yra viena iš projekto bendrai finansuojamo Kauno miesto savivaldybės iš projektų atrankos ir finansavimo programos „Iniciatyvos Kaunui“ srities „Kaunas sportui – sportas Kaunui“ projekto nr.  2024-04-02 Nr. SRB-271.

 • 1-83
 • 441525511_1345390739738280_3075067948527003005_n
 • 1-33
 • 1-34
 • 1-73
 • 1-80
 • 1-85
 • 1-120
 • 1-236
 • 1-238
 • 1-239
 • 1-240
 • 1-243
 • 1-245
 • 1-246