Lietuvos asociacija "Gimnastika visiems"

Gimnastika visiems - džiaugsmo gimnastika

 
 


Europos gimnastikos sąjungos (UEG) organizacinis informacinis susirinkimas Pesaro mieste (Italija)

2017-10-17 ®LAGV

Suinteresuotos federacijos, asociacijos dalyvauti 6–ajame UEG festivalyje „Auksinis amžius“, kuris vyks 2018 m. rugsėjo 15 – 22 d.d. Pesaro mieste (Italija), š. m. spalio 7-8 d.d. delegavo savo šalies narius į organizacinį/informacinį susirinkimą. Mūsų šalį atstovavo Lietuvos asociacijos  „Gimnastika visiems“ prezidentė Irena Plioplienė, viceprezidentė Reda Baublienė ir generalinė sekretorė Vilma Povilionienė. Susirinkimą organizavo Europos gimnastikos sąjunga (UEG) ir Italijos gimnastikos asociacijos organizacinis komitetas (GAGGF). Organizatoriai dalyviams pristatė 7 dienų plačią  festivalio programą: supažindino su erdvėmis, kur vyks festivalio dalyvių pasirodymai, praktiniai seminrai, bus apgyvendinami festivalio dalyviai, pristatyti 25 praktinių seminarų mokytojai.

Pesaro yra malonus pajūrio miestas, kuriame gyvena apie 95 000 gyventojų ir yra žinomas dėl savo atmosferos ir kultūros, nes tai kompozitoriaus Rossini gimtinė! Tai ideali vieta „Auksiniam amžiui“!

Adrijos jūros paplūdimiai, nuoširdūs, pozityvūs Italijos žmonės ir atvykę festivalio dalyviai sukurs nuostabią šokio ir muzikos bendrakultūrinę šventę!  


Daugiau informacijos apie Europos gimnastikos visiems festivalį „Auksinis amžius“  rasite http://goldenage2018.com/

Išsamesnė informacija dėl Lietuvos delegacijos registracijos ir dalyvavymo 6 – ajame UEG festivalyje „Auksinis amžius“ teikiama tel. +370 64566300   gen. sekretorė Vilma Povilionienė.5 – ASIS TARPTAUTINIS FESTIVALIS „AUKSINIS AMŽIUS“ SLOVĖNIJOJE, PORTOROŽE


2016 m. spalio 2-7 d.d Slovėnijoje, Portorože, vyko penktasis tarptautinis gimnastikos festivalis „Auksinis amžius“, kurį organizavo Slovėnijos gimnastikos federacija ir tradiciškai - Europos gimnastikos sąjunga (UEG), vykdanti šią veiklą daugiau kaip dešimtmetį - nuo 2005 m.  5-asis festivalis „Auksinis amžius“ sujungė daugiau kaip 1800 gimnastikos mylėtojų iš 18 šalių – jis buvo gausiausias per visą gyvavimo istoriją. Užburianti festivalio dvasia beveik savaitę vienijo renginio dalyvius - muzika,  judesys, džiaugsmas, bendrystė, galimybė  gilinti žinias ar atrasti save naujose srityse (festivalio dalyviams buvo organizuoti net 27 skirtingi praktiniai seminarai) ar tiesiog atsipalaiduoti bendraminčių būryje.


Šiame festivalyje Lietuvą atstovavo LAGV, subūrusi sportuotojus iš Kauno, Šiaulių, Joniškio, Rietavo, Veisiejų, o vadovavimą jungtinei komandai patikėjusi Tomui Vaitkui. Komandą sudarė trys šokėjų grupės („Su polėkiu“ (vad. Algė Daunoravičienė), „Avantiūra+“ (vad. Lina Budrienė) ir „Pašėlusios kojotės“ (vad. Irena Dunauskienė)), kurios miesto skveruose surengė nuotaikingus pasirodymus. Baigiamajame festivalio koncerte pasirodė jungtinė visų grupių komanda „Geltono kamuolio žavesiu“(choreografija Algės Daunoravičienės) „papirkusi“ ne tik žiūrovus, bet ir UEG pirmininką.


Lietuvos asociacija „Gimnastika visiems“ dėkoja komandos vadovui T.Vaitkui, visiems dalyviams ir jų vadovams už gražius pasirodymus, gimnastikos visiems sklaidą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Kitas tarptautinis „Auksinio amžiaus“ festivalis vyks 2018 m. Pesare, Italijoje. Prisijugsite prie LAGV? :)


Na, o belaukdami 2018 m. jau dabar pradėkime ruoštis 6-ajam Lietuvos gimnastikos festivaliui „Auksinis amžius“, kuris vyks rugsėjo 22-24 d.d. Latežeryje.