Lietuvos asociacija "Gimnastika visiems"
Projektas Judėjimo džiaugsmas su "Gimnastika visiems" bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas

 XI GIMNASTIADA Birštone - 2022 m. gegužės 21 d.


Lietuvos asociacija „Gimnastika visiems“ š. m. gegužės 21 d. Birštone sukvietė gimnastikos bei šokio entuziastus į uždegančiu šokiu, energija, muzikos skambesiu ir pavasario dvelksmu alsuojančią šventę – GIMNASTIADĄ. Tai vienas spalvingiausių, nuotaikingiausių ir gražiausių sporto renginių, skirtų tiek jaunam, tiek ir vyresnio amžiaus dalyviui, į kurį susirenka įvairių šalies miestų ir miestelių šokių, aerobikos, gimnastikos ar net oro akrobatikos kolektyvai, žiūrovus stebinantys išradingumu, kūrybingumu,  meistriškumu ir dovanojantys puikias emocijas bei gerą nuotaiką.
Šiemet vyksianti gimnastiada, organizuojama jau vienuoliktą kartą, yra skirta Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“ 20–mečiui paminėti. Ši šokio ir gimnastikos šventė-konkursas yra ypatingai laukta. Dėl visą pasaulį supančiojusių COVID-19 pandemijos suvaržymų XI-osios Lietuvos gimnastiados datą teko keisti net kelis kartus. Todėl organizatoriai nuoširdžiai dėkoja visiems vadovams, užregistravusiems savo grupes, ir atvykstantiems į renginį su daugiau nei 600 dalyvių iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Kėdainių, Druskininkų, Mažeikių, Telšių, Joniškio bei kitų miestų ir rajonų. Įspūdingoje programoje – arti pusė šimto konkursinių pasirodymų iš daugiau nei trisdešimties įvairių klubų, studijų ar kitų įstaigų.
Svetingame Birštono kultūros centre žiūrovus į nemokamą renginį kvietė atvykti pasigrožėti įvairiaspalviais pasirodymais, kuriuose buvo panaudojami gimnastikos, akrobatikos, įvairių šokių rūšių elementai bei įvairūs įrankiai. Dalyvių pasirodymai buvo vertinami ir priskiriami auksinei, sidabrinei ar bronzinei kategorijai.


Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.“ (Nr.SRF-FAV-2019-1-0216) veiklų.Gimnastiada-222
Gimnastiada-247
Gimnastiada-358
Gimnastiada-447
Gimnastiada-457
Gimnastiada-69
Gimnastiada-5