Lietuvos asociacija "Gimnastika visiems"
Projektas Judėjimo džiaugsmas su "Gimnastika visiems" bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas

 Tarptautinė šokio diena "Nesustok šokti 2021"


RENGINIO NUOSTATAI

REGISTRACIJA

Ši šokio savaitė yra skirta tarptautinei šokio dienai paminėti, kuri švenčiama nuo 1982 m. UNESCO sprendimu. Šia diena norima atminti garsaus prancūzų baletmeisterio Žano Žoržo Noverio gimimo dieną. Ž.Ž. Noveri (1727-1810) buvo žymus choreografinio meno reformatorius ir teoretikas, „šiuolaikinio baleto tėvas“. Tą dieną daugelio pasaulio šalių šokio žmonės ir organizacijos pabrėžia ir puoselėja šokio profesionalų ir mėgėjų bendruomeniškumą. 

Šiuo nelengvu laikotarpiu Lietuvos asociacija „Gimnastika visiems“ kviečia prisijungti prie šios iniciatyvos – paminėti šokio dieną, sukuriant šventę sau bei kitiems. 

Projekte užsiregistravusių grupių, kolektyvų vadovai organizuoja šokio pamoką, filmuoja/transliuoja gyvai ir kartu su savo kolektyvu ar grupe šokdami pamini Tarptautinę šokio dieną. 

Renginiai, skirti tarptautiniai šokio dienai paminėti vyks nuo 2021 m. balandžio 26 iki gegužės 2 dienos.

Registracija iki 2021 m. balandžio 25 d.

Užsiregistravusiems vadovams bus atsiųsta mini (1 min.) choreografijos vaizdo įrašas, jei neturite savo šokio šį įrašą galėsite naudoti, kaip mokomąją medžiagą. Po įvykusios šokio pamokos gavę grįžtamąjį ryšį foto ar video formatu, vadovai, mokytojai parengia savo kolektyvo, grupės šokio vaizdo prezentaciją (filmuką arba foto 3-5 kokybiškas nuotraukas), kurie bus viešinami įvairiose socialinėse platformose. Jei ruošite video - video mežiagos trukmė ne ilgesnė kaip 1 min. 

Parengtą medžiagą siųsti iki š. m. gegužės 7 d. el. paštu lagv.sokiodiena@gmail.com. Lietuvos asociacijos nariai gaus padėkas už renginio organizavimą, visi kiti - už dalyvavimą. Atstovaujamos įstaigos gaus padėkas už dalyvavimą respublikinėje akcijoje. 

Užsiregistruodami projekte vadovai turi turėti dalyvių ar globėjų sutikimą dėl nuotraukų ir vaizdo įrašų talpinimo viešose erdvėse.


Tarptautinė šokio diena "Šokam namuose 2020"

Štai kaip kūrybingai ir aktyviai, įvairaus amžiaus grupių šokėjai, namų sąlygomis atšventė šokio dieną. :) Labai džiaugiamės sulaukę tokios dalyvių gausos iš visos Lietuvos :) Projekte dalyvavo 40 organizacijų, įsitraukė 1032 dalyviai iš 20 Lietuvos miestų ir miestelių! Dėkojame visiems dalyvavusiems!