Lietuvos asociacija "Gimnastika visiems"
Projektas Judėjimo džiaugsmas su "Gimnastika visiems" bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas

#BEACTIVE - JUDĖK ŠOKIO RITMU 2022

2022 rugsėjo 23 - 30 d.d. jau 8-us metus iš eilės daugiau nei 15785 dalyvių prisijungė prie Europos sporto savaitės su „#BEACTIVE – JUDĖK ŠOKIO RITMU 2022“ projektu! Visą savaitę fizinio aktyvumo, šokių mokytojai, fizinio aktyvumo mokytojai, sveikatos priežiūros specialistai, instruktoriai, treneriai, kvietė visus norinčius dalyvauti atviroje šokio pamokoje. Visi dalyviai šoko specialiai šiam projektui sukurtą šokį, kurį šiais metais kūrė Joniškio sporto centro trenerės Lina Budrienė ir Dovilė Ramšaitė. 2022 m. #beactive - JUDĖK ŠOKIO RITMU projekte dalyvavo 130 ugdymo įstaigos, bendruomenės ir kt. organizacijos iš 33 miestų, rajonų, miestelių bei kaimelių.


Šokio pamokas vedė daugiau nei 411 aktyvūs pedagogai, šokių mokytojai ir treneriai!


#BEACTIVE projekto Lietuvoje koordinatoriai Lietuvos asociacija "Sportas visiems"
Respublikinio projekto "#BEACTIVE - JUDĖK ŠOKIO RITMU!"  iniciatoriai ir koordinatoriai Lietuvos asociacijos "Gimnastika visiems" ir GSK "BŪK AKTYVUS".


DĖKOJAME VISIEMS PRISIJUNGUSIEMS!